Jak kupować

Zamówienie w sklepie internetowym BikeBox.pl można złożyć w następujący sposób:

 

a) za pomocą systemu informatycznego (strony internetowej) sklepu internetowego (przy czym, zgodnie z treścią obowiązku ciążącego na nas z mocy przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002r. Nr 144 poz.1204 z pózn.zm.) informujemy, że by móc korzystać z zakupów w naszym sklepie komputer klienta i oprogramowanie tego komputera powinny spełniać następujące wymagania: Komputer PC z systemem operacyjnym, umożliwiającym uruchomienie przeglądarki internetowej w zalecanej rozdzielczości ekranu: 1024 x 768 pikseli lub wyższej. Sposób ten umożliwia szybką obsługę zamówienia. Po dokonaniu zamówienia w koszyku naszego sklepu internetowego (przyciśniecie przycisku \"złóż zamówienie\") automatycznie zostanie wysłana wiadomość e-mail potwierdzający złożenie zamówienia. Ponadto, zgodnie z owymi przepisami informujemy, że umieszczanie przez klienta na stronach internetowych naszego sklepu jakichkolwiek informacji o charakterze bezprawnym lub informacji naruszających dobre obyczaje, jest zakazane.

b) telefonicznie pod numerem 733-300-340, zamówienia telefoniczne wymagają potwierdzenia pocztą elektroniczną na adres sklep@bikebox.pl

Zamówienia realizowane są według kolejności złożenia. O realizacji decyduje numer zamówienia, w związku z czym zachęcamy do składania zamówień przez system sklepu internetowego, co gwarantuje natychmiastowe nadanie numeru zamówienia.

 

Potwierdzenie przyjęcia zamówienia zostanie przesłane w godzinach roboczych (za godziny robocze rozumie się godziny pomiędzy 9.00-17.00 w dni od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy) na podany w zamówieniu adres e-mail razem z przewidywanym terminem wysyłki towaru.

 

W szczególnych sytuacjach firma BIKE BOX zastrzega sobie prawo nieprzyjęcia zamówienia do realizacji (np. z powodu braku towaru na magazynie)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl