Dostawy towaru

Sposoby realizacji zamówienia

Zamówione towary dostarczane są w sposób wskazany przez klienta w chwili składania zamówienia:

a) Przesyłka wysłana za pośrednictwem firmy kurierskiej z reguły dociera do klienta na drugi dzień roboczy po dniu nadania paczki. Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej są ubezpieczone - koszty ubezpieczenia ponosi sprzedawca.

Koszt przesyłki przy płatności przelewem o wartości zamówienia do 500zł to 20zł, przy zamówieniu powyżej 500zł koszt wysyłki to 0zł.

Koszt przesyłki przy płatności za pobraniem o wartości zamówienia do 500zł to 25zł, powyżej 500zł to koszt 5zł, zamówienia powyżej 1000zł to 0zł.

b) zamówione towary można odebrać w punkcie handlowym, po uprzednim potwierdzeniu dostępności przez firmę BIKE BOX. Przy odbiorze osobistym pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 20zł jednorazowo od każdego zamówienia Możliwość odbioru towaru w punkcie handlowym zostanie potwierdzona na e-mail.

 

W przypadku podwójnego nieudanego doręczenia paczki (Kurier) do klienta, towar zostaje zwrócony na adres firmy. Powtórne zamówienie wiąże się z ponownym pokryciem kosztów transportu przez klienta.

W przypadku przedpłaty towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl